Šeimoms

Mokymai, straipsniai, įžvalgos, pasiūlymai, liudijimai, geroji patirtis

Mokymai

Galvojantiems apie karjerą, ją pradedantiems arba susiduriantiems su sunkumais įgyvendinant savo karjeros tikslus.  Svarbiausių žingsnių  apžvalga norint lengviau įsilieti į darbo rinką. Mokymų metu kalbama apie motyvaciją ir tikslų nusistatymą, sėkmingą savęs pristatymą įvairiose karjeros situacijose ir daug kitų dalykų, kurie yra svarbūs siekiant savo tikslų. Mokoma kaip parodyti, kokią naudą gali duoti organizacijai ir darbui, atskleisti savo gebėjimus ir laimėjimus, įvertinti savo suderinamumą su organizacija ir darbu, gauti tinkamą darbo pasiūlymą.

2 val. Mokymai nuotoliniu būdu

Lektorė Brigita Šlimienė

„Sėkmingas darbo pokalbis, kaip save pateikti teisingai“,

Sveiki, esu Brigita Šlimienė, Užimtumo tarnybos įdarbinimo konsultantė. Darbo patirtis Užimtumo tarnyboje nuo 2012 m. Konsultuoti, mokyti darbo ieškančius asmenis naudotis elektroninėmis paslaugomis ir kitais savarankiškos darbo paieškos būdais bei metodais, orientuoti profesijos įsigijimui, keitimui, darbo vietos sau steigimui – tai mano kasdienis darbas.

Darbas užima labai didelę mūsų gyvenimo dalį. Kasdien darbe praleidžiame vidutiniškai devynias valandas. Nuo darbo priklauso tiek mūsų nuotaika, tiek bendra savijauta, tiek pasaulėžiūra ir sau keliami tikslai.  Darbą visuomet galima pakeisti, persikvalifikuoti. Esmė – labai norit, galima labai daug. Neretai pritrūksta žinių, informacijos, paskatinimo, postūmio link norimo tikslo. Gyvenimas keičiasi kai keičiamės mes. Mes atsakingi už savo gyvenimą, šiuo atveju karjerą, tad, kad ir mažais, tačiau teisingais žingsniais eikime tikslo link.

Išklausiusiems mokymus, tikėtina, jog rasis drąsos, pasitikėjimo savimi, žinių rengiant gyvenimo aprašymą, tikėjimo savo galimybės bei pačiu savimi.  Tikslas nenustot – ieškot.

Mokymai skirti Kretingos miesto ir rajono gyventojai, iškritę iš darbo  rinkos, vyresnio amžiaus žmonės, linkę gyventi iš socialinės paramos, norintys keisti darbo pobūdį, atrasti save naujose srityse, keisti ir keistis.

registracija: tel. Nr. +37064543478; +37068442674
El.paštu: r.kalnienesadc@gmail.com.

Paskaitos rėmėjas Europos Socialinis fondas, projektas „Kompleksinių paslaugų Kretingos rajono šeimoms teikimas“. (Organizatoriai Kretingos r. Savivaldybė. Projekto vykdytojas: Bendruomeniniai šeimos namai VšĮ Šv. Antano dienos centras.)

 

 

Lektorė Ona Juozaitienė, mylima žmona, dviejų vaikų mama, ilgametė šeimos centrų lektorė, jaučianti įkvėpima dalintis įžvalgomis sukaupta patirtimi kaip sukurti artimus, mylinčius ryšius šeimoje, vaiką  ugdančioje bendruomenėje.

4 val. trukmės nuotoliniai mokymai tema:

AUTORITETAS VAIKO AKIMIS – kaip tapti jo didvyriu ir sukurti artimą ryšį. Šeimoje, mokykloje, bendruomenėje.

Mokymai skirti: tėvams, vaiką ugdantiems asmenims

Tikslas – sustiprinti tėvų ir ugdytojų pasitikėjimą įgimtais tėvystės ir vaiko prisirišimo instinktais. Ši auklėjimo galia yra įrašytą mūsų širdyse, tik reikia ją iš naujo atpažinti, įsivardinti ir išmokti taikyti savo kasdienybėje.

Trumpas aprašas:

„Ir vėl tas beviltiškumo jausmas, kylantis iš tolstančio santykio tarp manęs ir bręstančio vaiko? Noriu jam, gero, o jis priešinasi bet kokiam mano žodžiui, bandau suvaldyti balso toną, bet jo decibelai vis aukštyn ir aukštyn, o vaiko širdis nuo manęs vis tolyn ir tolyn… kad tik greičiau išeitų į mokyklą, suorganizuosiu visos dienos užimtumą, leisiu naudotis interneto platybėmis, kad tik mažiau įtampos, nebežinau kaip su juo kalbėtis… mano pasitikėjimas savo galia auklėti vaiką tirpsta kaip ledas rankose…

Mintis, gal ir mūsų santykius sustingdęs ledas gali ištirpti nuo šilumos??? Gal dar ne viskas prarasta ir galiu rasti kelią į jo širdį, galiu jo akyse tapti autoritetu, vedliu, meilės šaltiniu, kokiu buvau jam vos gimus ir žengiant pirmuosius žingsnius?Juk aš suaaugęs žmogus ir tikrai savo patirtimi galiu jį vėl įkvėpti, padrąsinti, laiku apkabinti ir patvirtinti, kad nuolat jį myliu ir visada mylėsiu…“

Ši istorija apie kiekvieną tėvystės keliu žengianti žmogų ar ugdytoją, kuris suabejoja savo autoritetu, galia auklėti vaiką ir būti jo geriausiu pasirinkimu…

Vaikams kaip niekad reikia suaugusio žmogaus, artimo ryšio, tik laiko, žinių stygius, nuolat besikeičiantis pasaulis atima mus vienas iš kito. Tad kaip sukurti artimą ryšį su vaiku, kaip susigrąžinti jo dėmesį sau, kaip tapti jo autoritetu ir padėti saugiai pereiti visus raidos etapus bei pasirengti suaaugusiojo gyvenimui? Šie ir kiti klausimai bus gvildenami nuotolinių mokymų metu.

registracija: tel. Nr. +37064543478; +37068442674
El.paštu:  r.kalnienesadc@gmail.com.

Paskaitos rėmėjas Europos Socialinis fondas, projektas „Kompleksinių paslaugų Kretingos rajono šeimoms teikimas“. (Organizatoriai Kretingos r. Savivaldybė. Projekto vykdytojas: Bendruomeniniai šeimos namai VšĮ Šv. Antano dienos centras.)

Kita

Kviečiame šeimas registruotis į Saviraiškos mokymus , skirta ir tėvams, ir vaikams.
Saviraiškos mokymai skirti bendrystei, buvimui ir kūrybai. Nuo rugsėjo mėn. pradedame naują etapą – mokymai mokami, tačiau tai dovana sau. 1 – ą kartą mėnesyje galite pasirinkti sau mielą dirbinėlį arba 3 penktadienius save palepinti kūryba;).
Meno dirbinių kūryba vyks VšĮ Šv.Antano dienos centre, adresu J.Pabrėžos g.4, Kretinga.

Mokymai mokami, tačiau kūrybinis rezultatas stulbinantis – čia atrasite ne tik save, bet ir gaminio vertė bus gerokai didesnė už mokymų kaina ;).

Tel. Nr. pasiteiravimui: 8-645-43478.
Sekite mokymų skelbimus. Bus skelbiamos ir NUOLAIDŲ AKCIJOS. Nepraleiskite progos 😉 – tai DOVANA SAU.

Piešimas ant pagalvėlių;

 

 

 

 

Tinklelio tapyba, mokymai apie šiltas ir šaltas spalvas; (Laukite skelbimų)

 

 

 

 

Piešimas ant šilko.(Laukite skelbimų)

 

 

 

Šioje rubrikoje nuolat atnaujiname, straipsnius idėjas ir mintis, kurios padėtų atrasti naujų būdų, minčių ir gerų patarimų: kaip kurti iš naujo glaudžius ir visaverčius santykius, kaip įsileisti Dievą į savo šeimą, gyvenimą, bendravimą. Kokios būna klaidos ir kaip jos padeda sustiprinti ir atnaujinti darną, meilę ir tarpusavio santaiką. Tik patyrę nesėkmę, ieškodami išeities ir pagalbos Dieve, galime pakilti ir išeiti iš to sustiprinti ir sustiprėję.

 

 

Comments are closed.