VAIKŲ DIENOS CENTRO DALYVIŲ TĖVELIAMS

Kasmet kviečiame pasirinkti mūsų vaikų dienos centro siūlomą NEFORMALŲ ŠVIETIMĄ Programa “Būkit geri, jeigu galit”:

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio – nuo 13:00 iki 17:30 val.

Priimame vaikus, paauglius ir jaunimą nuo 7 iki 17 metų

Vaikai ateina po pamokų. Dienos centre ruošia pamokas, turi žaidimų ir bendravimo užsiėmimus, mokosi kulinarinių įgūdžių ir kartu su užsėmimų vadovais patys sau ruošia maisto patiekalus; mokosi tvarkos ir saviugdos; dalyvauja meniniuose: muzikos (dainavimo ir muzikavimo) ir dailės; sveikatinimo per sportą ir edukaciniuose sociokultūriniuose ir karitatyviniuose užsiėmimuose. Šiuos užsiėmimus ves profesionalūs specialistai – muzikantė, dailininkė,pedagogė, socialinė pedagogė, psichologė, renginių moderatorė.

Vaikų iš kaimų šiais metais neatsivežame, tačiau visi gali atvykti viešuoju transportu – autobilietus apmokame iš projektų lėšų. .

Ir tėvams, ir vaikams (socialiai remtinų šeimų) vaikų dienos centro programa yra visiškai nemokama.

DOKUMENTŲ REGISTRACIJA, PRIĖMIMAS, SUTARČIŲ IR SUTIKIMŲ PASIRAŠYMAS

Gerbiami vaikų dienos centro esamų ir būsimų dalyvių tėveliai, ir šiais mokslo metais, norintiems dalyvauti dienos centro veiklose reikės iš naujo pristatyti dokumentus:

  • prašymą dėl dalyvavimo Šv. Antano dienos centro Vaikų dienos centre, skirto direktorei …/… mokslo metams;
  • sveikatos pažymėjimą (gali būti kopija, tos pažymos, kurią teikėte mokykloje),
  • pažymą apie pajamas (iš kur gaunate – soc. pašalpos, ar įmonės, ar Darbo biržos, ar seniūnijos, ar Sodros),
  • vaiko gimimo liudijimą arba asmens kortelę (pasą) (jeigu tik ruošiatės ir nelankėte iki šiol vaikų dienos centro),
  • pažymą iš Seniūnijos apie šeimos sudėtį (jeigu kažkas keitėsi arba jeigu tik ruošiatės ir nelankėte liki šiol vaikų dienos centro)

Dokumentų registracija ir priėmimas:
pirmadienį; trečiadienį ir ketvirtadienį  nuo 10 iki 17 val. Šv.Antano dienos centre (J. Pabrėžos g. 4, Kretinga), tel. pasiteiravimui: 8-64543478 – Dienos centras, skambinti darbo dienomis ir darbo valandomis.

Kartu su dokumentu priėmimu bus pasirašomos abipusės Dienos centro ir tėvelių bei vaikų sutartys ir sutikimai dėl dalyvavimo Vaikų dienos centro veiklose ir užsiėmimuose.

Norintiems savo buvimu prisidėti prie dienos centro išlaikymo rinkitės mūsų NEFORMALAUS ŠVIETIMO PROGRAMĄ “Būkit geri, jeigu galit”, jūsų pasirinkimas ir sudaryta sutartis dėl jūsų vaiko dalyvavimo mūsų veiklose, padės išlaikyti bent vieną dienos centro veiklą. Šį NEFORMALAUS ŠVIETIMO PROJEKTAS YRA FINANSUOJAMAS per Kretingos r. Savivaldybės Švietimo skyrių, iš Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo ministerijos lėšų.

Programa „Būkit geri, jeigu galit“ finansuojama ir kitų rėmėjų: LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos; Kretingos r. Savivaldybės; Lietuvių Katalikų Religinės Šalpos (JAV), Kanados lietuvių fondo (Kanada), Lietuvos ir užsienio privačių geradarių, Parapijų, bendruomenių.

Prisidėti, kad ši veikla gyvuotų gali kiekvienas neabejingas vaikų ugdymui ir užimtumui stiprinti.

LAUKIAME JŪSŲ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *