Vaikų dienos centras

Pranešame, kad nuo  šių metų Šv.Antano dienos centro, vaikų dienos centras tapo akredituota veikla Kretingos r. Savivaldybėje ir Lietuvos Respublikoje (pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos potvarkius). Vaikų dienos centras vykdo socialinės priežiūros vaikų dienos centre paslaugas.

Vaikams, kurių tėvai jau pasirašė trijų metų sutartis su Šv.Antano dienos centru vaikų dienos centro paslaugos yra nemokamos.  Tačiau, jeigu mato, kad gali prisidėti prie šio centro finansinių sunkumų auka, būtume dėkingi.

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija metams skiria 16800 eur ir Kretingos r. Savivaldybė pagal akreditacijos reikalavimus prisideda 27,5 eur 1vaikui/ 1 mėn.. Vaikų skaičius pagal sąrašą yra 29.  Šias paskirtas lėšas turime naudoti viskam: darbuotojų atlyginimams, komunalinėms išlaidoms, priemonėms, maitinimui, įvairių užsiėmimų vadovų paslaugoms: teatro, muzikos, dailės studijai, kitoms išlaidoms, darbuotojų kvalifikacijai kelti ir pan. Šių paskirtų lėšų neužtenka, nes tai yra tik ketvirtadalis visų reikiamų lėšų.

Nuo 2021-02- 22 dienos Vaikų dienos centras dirbs nebenuotoliniu būdu. Vaikų užsiėmimai vyks nuo 13:00 iki 17:30 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *