Tinklelio tapyba – saviraiškos mokymai

Kartu  atraskime kūrybos džiaugsmą!

Šv.Antano dienos centras kviečia adresu J.Pabrėžos g. 4, Kretinga

KVIEČIAME ateiti į meninius mokymus.ŠILTOS IR ŠALTOS SPALVOS. TINKLELIO TAPYBA. Lektorė – dailininkė interjero dekoratorė Rūta Valaitytė

Mokymų trukmė- 3 val., Registracija el.p.   rutavalait@gmail.com arba tel. 8-645-43478

Mokymų  kaina 1 asmeniui tik 15 Eu. ( įskaičiuota mokymų pristatymas, visos reikalingos priemonės, įrankiai bei drobė 30/30cm).

Ko tikėtis šiuose mokymuose?

Mokymai skirti šeimai, nes gali ateiti ir tėvai, ir vaikai. ir suaugę, ir šeimos, dalyviai gali būti net ne kretingiškiai ;).

Kaip šie mokymai gali praskaidrinti mano gyvenimą?

Besiruošiant savaitgaliui, po sunkios ar lengvos darbo savaitėsi norisi kažko naujo – impulso, atsipalaidavimo, atradimų. Čia galima tai sutikti.

Kodėl tos temos tokios skirtingos?

Bus mokoma, kaip derinti spalvas, susipažinsite su šiltų ir šaltų spalvų atspalviais, išbandysite savo sukurtus spalvų derinius ir formas. Spalvos ir jų atspalviai padeda atrasti naujas galimybes, padeda kurti savo nuotaiką, padeda koreguoti savo aplinką. Spalvos keičia daug ką, nes kalba apie pačios – tyliai ir nepastebimai. Nepabandęs atrasti, pažinti ir derinti spalvas per tapybos darbelį nesužinosi daugiau apie tai.

Tinklelio tapymas abstrakčiomis formomis, meninis spalvų derinimas, tapymas akriliniais dažais ant ištemptos drobės.

Kas gali dalyvauti: visi, kurie ieško naujų atradimų arba tiesiog nori susikurti sau kūrinį ir papuošti juo savo namus, o gal net padovanoti bičiuliams dovaną – savo kūrybos potepiais.

Pabandyk ir tau pavyks.

 

 

.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *