Šv.Antano dienos centras skelbia NAUJŲ vaikų priėmimą į VAIKŲ DIENOS CENTRĄ

Gerbiami tėveliai,

kviečiame registruoti savo vaikus į Vaikų dienos centrą – Šv.Antano dienos centre. Turime kelias laisvas vietas. Vaikų (ar paauglių, ar jaunuolių) amžius nuo 7iki 17 metų.

Vaikų dienos centro privalumai:

Vaikai gali dalyvauti vaikų dienos centre nuo pirmadienio iki ketvirtadienio po pamokų iki 17:30 val.

Vaikai gauna galimybę ruošti namų darbus, žaisti, pavalgyti pavakarius, dalyvauti įvairiose edukacijose, atostogų metu išvykose, edukacijos ir ekskursijose , vasaros metu stovyklose.

Vaikams iš socialiai remtinų šeimų dalyvavimas yra nemokamas. Tačiau reikalingos pažymos, kurios įrodytų, kad šeima socialiai remtina: Pažyma apie šeimos sudėtį iš Seniūnijos, pažyma apie šeimos pajamas iš tėvų darbovietės, darbo biržos, ar Socialinės paramos skyriaus.

Kitiems vaikams, kuriems yra kitos problemos – 1 mėn. auka nuo 10 iki 40 eur 1 vaikui.

Vaikai Dienos centre gali dalyvauti įvairiuose būreliuose:

Neformalaus švietimo pagal amžiaus grupes, pildoma NVŠ sutartis;

Vaikų dienos centro akredituotose Kretingos r. Savivaldybės, Administracijos socialinės paramos skirtose vietose, pildomas prašymas, Akredituoto vaikų dienos centro sutartis, pateikiami reikalingi dokumentai.

Priimame ir vaikus iš Ukrainos pabėgėlių šeimų, reikalingi dokumentai, prašymas, sudaroma sutartis.

Visi tėveliai pildo dėl vaikų dalyvavimo: prašymą; Sutartį ir pateikia vaiko asmens dok. kopiją.

Naujų vaikų registracija (būtina) iki 2023-09-12, tel. Nr. -+37064543478 (darbo laiku) arba e-paštu: sv.antanodc@gmail.com

Registruojantis nurodyti Vardą, pavardę, gimimo metus, tel. Nr., Adresą. (registruojantis e-paštu: gausite žinutę atvykimo laiką dokumentų priėmimui ir susitikimui).

Comments are closed.