Kretingos r. Šeimoms: tėveliams ir vaikams – Saviraiškos mokymai

Kviečiame Kretingos r. šeimas registruotis į Saviraiškos vienkartinius  4 val. mokymus. Jie prasidės jau nuo liepos mėn.  – VšĮ Šv.Antano dienos centre, adresu J.Pabrėžos g.4, Kretinga

Šių mokymų tikslas: dalyvauti, bendrauti, kurti, pažinti save ir galimybes. Sukurti savo arba savo šeimos kūrinį -šedevrą.

Mokymuose gali dalyvauti ir suaugę, ir vaikai ir šeimos kartu. Grupėse vietų skaičius ribotas.

Jau registruojame į mokymus: Piešimas ant pagalvėlių – tai meniniai mokymai, skirti tiems, kas trokšta iš naujo atrasti kūrybos džiaugsmą. Mokymų trukmė – 4 val., bus mokoma kaip pasidaryti eskizą, piešimo ant tekstilės subtilybių bei improvizuotai žaisti su spalvomis ir sukurti savo šedevrą.

Mokymų lektorė – Rasa Statkuvienė –  „Plunksnos linija“ įkūrėja bei 4 personalinių parodų autorė.

Yra vedusi meninius mokymus bei kvalifikacinius seminarus Kretingoje, Klaipėdoje, Juodkrantėje, Vilniuje, Birštone, Krikštėnuose, Panevėžyje.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos galite kreiptis

Tel. 8602 35744; tel.nr. El. paštu: daiva.manukian@spc.kretingos.lt;

8645 43478 darbo laiku (9 iki 15 val.) (Šv.Antano dienos centras). sv.antanodc@gmail.com.

Paslaugos nemokamos, nes juos apmoka Europos Socialinis fondas, Projekto Nr.08.4.1-ESFA-V-416-14-0001 „Kompleksinių paslaugų Kretingos rajono šeimoms teikimas“. (Organizatoriai Kretingos r. Savivaldybė. Projekto vykdytojai: Kretingos r. Socialinių paslaugų centro Bendruomeniniai šeimos namai ir VšĮ Šv. Antano dienos centras).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *