Informacija Tėveliams, kurių vaikai yra vaikų dienos centro dalyviai

Gerbiami tėveliai (globėjai),

vaikų, kurie iki 2020 m. kovo 13 d. lankė Šv.Antano dienos centro vaikų dienos centro programą ir pagal galimybes leido vaikams dalyvauti nuotoliniu būdu popamokinėse vaikų dienos centro veiklose per Messeger‘io programą.

Pranešame, kad nuo 2020 m. birželio 1 d. atnaujiname veiklas Šv.Antano dienos centro namelyje adresu: J.Pabrėžos g. 4, Kretinga. Kadangi dienos centras savo veiklą vykdo Lietuvos Respublikoje, todėl privalo laikytis ir valstybinių nurodymų tiek karantino, tiek jo švelninimo sąlygų laikotarpyje, tačiau privalo išlaikyti reikiamus atstumus, darbo nuoseklumą ir saugoti save, vaikus nuo COVID19 VIRUSO ligos. Tam būtinos turėti asmeninės saugos priemonės – kaukės, vienkartinės pirštinės ir pan.
Pranešame, kad į Dienos centrą birželio mėn. priimsime vaikų dienos centro grupes tik tokiu laiku
nuo 2020 m. birželio 1 d. iki 2020 m. birželio 4 d. – 15:00 – 17:30 val.
nuo 2020 m. birželio 8 d. iki birželio 11 d. ir nuo birželio 15 d. iki birželio 18 d. – 14:00 – 17:00 val.

Vaikų stovykla nuo birželio 25 iki birželio 27 d. Stovyklos laikas nuo 10:00 iki 17:00 val. (laikas ir sąlygos bus tikslinama) Viena diena su vakarine iškyla.

Vaikai, kurie gyvena kaimuose ir neturi galimybės atvykti iki dienos centro (nėra viešojo transporto, gyvena vienkiemyje, o tėvai negali pasirūpinti atvežimu) sutartu laiku bus atsivežami.

Kadangi Dienos centro automobilyje gali pagal (Karantino sąlygas) važiuoti tik 5 asmenys be vairuotojo, todėl, jeigu važiuojančių bus daugiau negu leidžiama, vežiosime tik tiek kiek leidžiama. Tačiau prašome peržiūrėti viešojo transporto tvarkaraščius ir naudotis jų paslaugomis, nes jų sąlygos vežiojimui yra labiau pritaikytos. Vykstantiems viešojo transporto autobusais ir pan., bilietus apmokėsime iš Dienos centro lėšų.

Pageidaujame, kad vaikai į Dienos centrą neatvyktų, jeigu turi temperatūros, karščiuoja, serga ūminėmis bronchų, plaučių ligomis arba sloguoja. Tėvai turi pasirūpinti savo vaiko saugumu. Apie tai turite pranešti atsakingai darbuotojai Simai.

Pranešame, kad karantino ir jo švelninimo metu per vasarą vaikų dienos centro dalyviai daugiau laiko praleis lauke. Todėl tėvai turi pasirūpinti, kad vaikai turėtų tinkamą aprangą: megztinį, striukę, skėtį, kepurę nuo saulės, savo gėrimo buteliuką, rankinę arba kuprinę – įsidėti būtiniausiems daiktams ir apsaugos priemonėms.

Vaikų dienos centre ir toliau bus maitinama užkandžiais. Jeigu tėvai nepageidauja, kad vaikas jų gautų, nes numato kažkokias priežastis, turi pranešti su vaikais dirbančiai darbuotojai Gaivilei.

Tėvai, kurie neturi sąlygų kaip atvežti vaikus ir nėra viešojo transporto turi pranešti darbuotojai Simai, kuri derins kaip vaikus atsivežti su Šv.Antano dienos centro administracija.

Vaikai, kurie atvyksta patys viešuoju transportu bilietėlius pristato darbuotojai Rasai kuri patikrinusi ar data ir laikas atitinka atvykimo ir išvykimo laiką pagal Dienos centro darbotvarkę, apmokės bilieto kainą.

Kurie tėvai pageidauja, gali papildomai gauti ir kitas paslaugas Dienos centre: Žaidimų kambario (mažamečiams ikimokyklinio amžiaus) ir specialistų konsultavimo – vaikams, tėvams ir kitiems šeimos nariams. Daugiau informacijos apie šias ir kitas nemokamas paslaugas yra mūsų internetiniame puslapyje: www.svantanodc.lt

Tėvai, norintys, kad jų vaikai toliau tęstų dalyvavimą Šv.Antano vaikų dienos centre turi pranešti vienu iš nurodytų tel. Nr. skambučiu, sms arba e-paštu. Nepamirškite nurodyti vaiko vardo ir pavardės, pageidaujamų sąlygų ar papildomų paslaugų.

Norintys ir galintys prisidėti prie Dienos centro veiklos auka (nuo 10 eur 1 mėn.) ir toliau nuo birželio mėn. prašysime – tai padaryti. Atsakinga darbuotoja Rasa.

VŠĮ Šv.Antano dienos centro direktorė Margarita Lizdenytė

Bendras administracijos pasiteiravimo tel. Nr. +37064543478, e-paštas sv.antanodc@gmail.com

Soc. Pedagogės Simos darbinis tel. Nr. +37068442674;

Administratorės Rūtos darbinis tel. Nr. +37064811473

(skambinti darbo dienomis ir darbo valandomis 😉)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *